Peyzaj İşleri

Peyzaj İşleri

Peyzaj işleri, son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelmektedir. Site tipi yerleşmelerin fazla olduğu şehir hayatında site ve apartmanlarda böyle bir düzenleme gereklilik haline gelmiştir. Peyzaj işleri çok farklı alanlarda yapılmaktadır.

Her türlü yaşam alanına uygulanabilen peyzaj işleri, konut, iş yeri, okul, hastane ve her türlü kamusal alanda öne çıkmaktadır. Şehir hayatının kirlenen havasını temizlemek için, yer yer yapılan park ve bahçeler, metropol ve büyük şehirlerin nefes alma alanlarıdır.

İş hayatının stresinden kurtulmak isteyenler için de pek çok işveren, kendi işyerlerine ait alanlarda bahçe düzenlemesine önem vermektedir. Ayrıca anayollarda da sağlı sollu peyzaj örneklerini görmek mümkündür. Peyzaj alanları son dönemlerde talebe bağlı olarak artış gösteren alanların başında gelmektedir.

Peyzaj İşlerinde Uzman Destek

Peyzaj işleri, uzman bir ekiple verilecek hizmetlerin başında gelmektedir. Firmamız peyzaj mimarları, alanında deneyim sahibi olan kişilerdir. Her yaşam alanına uygun olan tasarımı yapacak ve ilgili yeri güzelleştirecek bir ekibimiz mevcuttur. Spor yapılan halı sahaların da peyzaj açısından hoş görünümlü çim alanlar olması gerekir.

Firmamız spor tesislerinde en güzel tasarımı gerçekleştirir. Ayrıca kat bahçeleri, teraslar da geniş alanlı bahçeleri olmayanlar için önerilen tabiat alanlarıdır. Buraları için uygun bitki seçimi, minik ağaçlar, bulunulan yerin iklim özelliklerine uygun olarak seçilir. Firmamız, bu konuda bilgi sahibi olan ve gerektiğinde danışmanlık hizmeti de sunan kuruluşlardandır.

Büyümeyen ağaçlar, kat terasları için önerilen bitki gruplarındandır. Ayrıca, bazı meyve ağaçları da balkonlarda şık bir hava katacak unsurlar arasındadır. Toprak kalınlığı az olan, altı kaya olan zeminler için önce topraklandırma çalışması yapılacaktır. Bazı durumlarda da perde şeklinde bir ağ örülerek, bölgeye uygun olan çim tohumları ekilecektir.

Fiyat ve detaylı bilgi için 0532 764 38 97’yi arayınız.

Yaşam Alanlarına Uygun Olan Peyzaj Hizmeti

Firmamız, yaşam alanlarına uygun olan peyzaj hizmetini vermektedir. Konutlar ve parklar, farklı konseptte olmak zorundadır. Ahşap zemin döşemeleri de peyzaj alanlarında şık duracak tasarımlardır. Firmamız, peyzaj alanı düzenleyen ve istendiği takdirde periyodik olarak bu alanlara bakım hizmeti de sunacak deneyimli kuruluşların başında gelmektedir.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button