Otopark Temizleme

Otopark Temizleme

Şehirlerde artan nüfus alt yapı sorunlarını beraberinde getirmektedir. Ulaşım da bu sorunlardan payına düşeni almaktadır. Toplu taşıma araçları, gün içerisinde şehir dışından gelen araç yoğunluğu ve özellikle şahsi araç sayısındaki fazlalık, trafik sıkışıklığı ve park sorununa neden olmaktadır. Park sorunu, trafik sıkışıklığa kadar ciddi bir sorundur.

Sadece park yeri bulmak için evinin ve iş yerinin etrafında 1 saat dolaşmak zorunda kalan bireyler bulunmaktadır. Ayrıca park sorunu görüntü kirliliğine de sebep olmaktadır. Kurulan otopark alanları sayesinde park sorunu ciddi oranda azalmıştır. Fakat otopark temizleme durumu, müşterilerin en çok dikkat ettiği noktadır.

Otopark  ve  Temizliğinin Önemi Nedir?

Otopark, park sorununa çözüm olması amacıyla belli sayıda aracın bir düzen içerisinde park edilmesini sağlayan açık veya kapalı park alanlarıdır. Belediyelerce veya tüzel kişiler tarafından işletilir. Günlük ücret ve aylık abonelik imkanıyla park olanağı sunulur. Yeni model otoparklar otomatiktir.  Araç sahipleri hizmet kalitesinden önce otopark temizliğine dikkat eder.

Çünkü müşteriler, araçlarının kirlenmesini veya zarar görmesini istemez. Bu nedenle otopark firmaları, temizliğe önem verirler. Otopark temizleme şirketleri ile anlaşarak düzenli aralıklarla temizleme işlemini yaptırırlar. Otopark temizleme sektörünün en iyilerinden olan firmamızdan bilgi alınız.

Temin etme opsiyonları hakkında 0532 764 38 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otopark Temizliği Nasıl Yapılır?

Otoparklar, büyük kompleks alanlardır. Temizlemesi oldukça zordur. İhmal edilmemesi gerekir. Zemininden havalandırma sistemine kadar her yerin temizlenmesi şarttır. Araç sahiplerinin temizliğe önem vermesi nedeniyle müşteri memnuniyetini sağlamanın en iyi yoludur. Otopark işletme sahibi, önce ilgili temizlik firmasıyla iletişime geçerek hizmet hakkında bilgi alması gerekir.

Görüşme ardından temizlik şirketi, otoparkın kaç katlı olduğu, hangi sistemle çalıştığı, park kapasitesi, araç sayısının az olduğu günler gibi bilgileri alır. Hazırlanan plan doğrultusunda personel ve ekipmanlarını hazır hale getirir. Temizleme işlemi, makineler ile yapılır. Zamansal olarak ekonomiktir. Temizlik firmaları ile anlaşmak işletmeciler için avantajlı bir durumdur. Firmamız, otopark temizleme işlerini profesyonel kadro ve dayanıklı makinaları ile en kısa sürede yapabilmektedir. İşletmemiz, sektörün öncü firmalarındandır. Yetkin danışmanlarımız vasıtasıyla temizleme işlemleri ile ilgili firmamıza danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button