Mini Kepçe

Her zaman inşaat firmaları için önemli ölçüde bir çalışma iş gücü gerçekleştiren önemli bir çalışma sağlayan iş makineleri kısa sürede işlerin bitmesini sağlar. Bunun için en fazla tercih edilen araçlar arasındadır. Bu sebeple de en fazla kullanım sağlanan alanlardan biridir. Her zaman taşımacılıkta ve yük kaldırmanın yanında küçük alanları da kapsayan zemin kazıma ve alan açma işlemleri yapılır. Bu sebeple de istenilen ölçüde kazma ve yer açma gerçekleştirilir.

Birçok iş alanı için kullanım sağlanan makineler arasında mini kepçe ürünleri de gelir. Her alanda kolay kullanım sağlanması ile bilinen kepçeler farkını yansıtan kaliteli ürün seçenekleri arasındadır. Çalışma içerisinde beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yük kapasitesi her seferinde farklılık gösterir. Geniş bir çalışma yelpazesinde olan kepçe, inşaat ve kazı işlerinde gereken ölçüde çalışma gerçekleştirir.

Kiralık Mini Kepçe

Birçok sektörde kullanımı sağlanan araç aynı zamanda kiralama seçeneği de bulundurur. Bu şekilde hem uygun fiyat aralıklarında oluşması hem de kısa sürede işlerin bitmesini sağlaması ile de tercih edilir. İş gücü kaybını önleyen ve insan gücünden daha fazla olması ile kullanımı ve yük taşıma kapasitesinin yanında kazma işlemleri ile de tercih edilen mini kepçe önemli bir çalışma sağlar.

Her alanda çalışma gerçekleştirilebilmektedir. Birçok alanda gerçekleşen kazma işlemi belirli tonajları kapsayan önemde bir kazma ve taşıma işlemi gerçekleştirir. Bu sebeple de 0,7 ile 8,5 arası bir tonaj çalışması oluşturur.

Kolay Kullanımlı Mini Kepçe

Kolay kullanım imkânı sağlayan mini kepçe makinası, her alanda çalıştırılan ve istenildiği süre içerisinde hidrolik akışkan teknolojisiyle çalışması da önemli bir etki alanı yaratır. Dozer bıçağı bulunan kepçe de, hidrolik sistemle çalışması da önemli bir çalışma gerçekleştirir.

Her anlamda önemli bir yeri olan mini kepçe ile kısa sürede işlerin başarılma düzeyi ise oldukça geniştir. Bu sebeple de istenilen kalitede bir hız ve performans değeri yaratır. Merak edilen her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

İrtibat için 0532 764 38 97 numarasından irtibat sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button