Kiralık Telehender

Kiralık Telehender

İnşaat sektörü içerisinde farklı iş kolları vardır. Her bir iş kolu farklı nitelik ve takım ihtiyacı doğurmaktadır. Bu da iş makinalarının farklı model, tür ve işlevlerde olmasına sebebiyet vermektedir. Sadece inşaat sektörü değil, sanayi alanında kullanılan iş makineleri mevcuttur. Bütün iş makinalarının faydası az zamanda fazla iş yapılmasını sağlamaktır.

Telehender, teleskopik özellikli forklift ve vinç gibi araçların genel adıdır. Çoğunlukla yük taşımada kullanılan telehender, farklı işlevlerde kullanma opsiyonları da vardır. Teminine öncelik verilen ekipmanlardan bir tanesidir. Kiralık Telehender, oldukça ilgi görmektedir.

Telehender Nedir?

Teloskopik iş makinalarını daha iyi anlayabilmek için Telehender kavramını bilmek gerekir. Telehender, ağır yüklerin kaldırılması için kullanılan teleskopik vinç ve forklift cihazlarının genel adıdır.  Vinç ve forkliflerin teleskopik özelliği, makinaların yük kapasitesi artırmayı sağlar. İnşaat ve hafriyat sürecinde işin gereği moloz gibi ağır kütleli yapılar olmaktadır.

Normal şartlarla bunların taşınması imkânsızdır. Burada telehender cihazları kilit noktasıdır. Devasa ağırlıkların kaldırılması ve sabitlenmesinde oldukça işlevseldir. Kullanımını, operatörler yapmaktadır. Makine ağırlığı, yük kapasitesi dengesi iyi ayarlanmalıdır. Yoksa aracın devrilmesi dâhil istenmeyen sonuçlar yaşanabilir. Aslında inşa sektöründen kazaların yaşanılması kaçınılmazdır. Bu nedenle iş insanları satın almak yerine kiralık telehender yöntemini kullanmaktadır.

Telehender Nasıl Kiralanır?

Kiralama, kiracı ile şahıs/kiralama firması arasında yapılan hukuki bir süreçtir. Kiracı, iş makinasının kullanım hakkını belli süreliğine satın almış olur. Telehender, yüksek kapasiteli yüklerin taşınması için kullanılır. Buna bağlı olarak yüksek donanımlıdır. Satın alma yolu bütçesi az olan bireyleri zorlamaktadır. Bazen maddi durumu uygun iş insanları bile satın almamaktadır.

Çünkü taşıtın kullanımı üst düzey kabiliyet gerekmektedir. Maalesef hata payı yoktur. Daha güvenli olduğu için firma sahipleri kiralama yoluna başvurur. Aracın kullanıcı hataları dışındaki her türlü sorunu ile kiralama firması ilgilenir. Kiralama işlemi, kurumsal firmalar aracılığıyla yapılmaktadır. Kiralık Telehender ve kiralama prosedürü hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Teleskopik özellikli vinç ve forklitler, firma envanterimizde yer almaktadır. Araçlarımız son model, yüksek güvenlikli ve donanımlıdır. İş makinalarının önemini bilen bir kuruluşuz. Dilediğiniz takdirde firma danışmanlarımız, sizlere gerekli bilgileri verebilir.

Temin etme opsiyonları hakkında 0532 764 38 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button