Kiralık Mini Kepçe

Kiralık Mini Kepçe

Çiftçi olarak tanımlanan iş makinaları temelde çalışma prensipleri ve yaptıkları işlemler aynıdır. Mini kepçe olarak tanımlanan iş makineleri ise daha dar alanlarda ve daha düşük tonajlı işlemlerin yapılmasında kullanılan kepçelerdir. Mini kepçeler üç Ana bölüme ayrılmaktadırlar. Kabin ve motor kısmı, çalışma bölümü ve alt düzenden meydana gelmektedirler. Kabin ve motor kısmında operatörün mini kepçe çalıştırabileceği kısım hidrolik sistemler ve kontrol sistemleri bulunmaktadır.

Alt kısımda ise mini kepçenin hareketini sağlayan kauçuk paletli veya lastik tekerli bölüm yer almaktadır. Çalışma bölümünde ise kepçe kol ve bom kısmıdır. Kiralık mini kepçe dar alanlarda çok fonksiyonlu olarak kullanılan bildiğinden dolayı çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Yerine getirdiği çalışma ve işlevleri göz önünde bulundurulduğunda ekonomik ve zaman olarak birçok kazanımları bulunmaktadır.

Mini Kepçe Ataşmanları

Çok yönlü olarak kullanım imkânı sunan mini kepçelerin kepçe kısmı değiştirilerek birçok işlevi yerine getirmektedir. Pim sistemi ile kolaylıkla değiştirilebilen kova kısmı sayesinde hidrolik kırıcı ve hidrolik matkap işlevlerini, tırnak, hidrolik kesici, mikser, polip ataşmanı gibi birçok fonksiyonu yerine getirmek mümkündür. Kiralık mini kepçe hizmeti sunan firmamız yukarıda bunun bütün fonksiyonları ataşmanlar değiştirilerek hizmet sunmaktadır.

Çok kolay bir şekilde değiştirilebilen ataşmanlar sizlere en üst düzeyde verim almanızı sağlamaktadır. Mini kepçeler belli eğitimleri ve sertifikaları bulunan yetkin kişiler tarafından kullanılan iş makineleridir. Gerekli donanıma sahip olmayan kişilerin kullanması ciddi iş kafalarının ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Temin etme opsiyonları hakkında 0532 764 38 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mini Kepçe Nasıl Kiralanır

Öncelikle ihtiyacınız olan kepçe seçimi çok önemlidir. Kullanım alanı yükün tonaj durumu kepçenin hareket edeceği yerin büyüklüğü gibi faktörlere bağlı olarak kepçe tercih etmek kiralamış olduğunuz kepçenin verimliliğini artıracaktır. Firma olarak farklı boyut ve ebatlarda kiralık mini kepçe hizmeti vermekteyiz.

Mini kepçelerimizi ister günlük veya saatlik olarak kiralama yapmak mümkündür. Operatörlü olarak kiralanan kepçelerimiz isteğe bağlı olarak operatör olmadan da kiralanma hizmeti sunmaktadır. Bütün fonksiyonları çalışan ve bakımları yapılan kepçeler üst düzey verim alabilmeniz için düzenli olarak bakımdan geçilmektedir. Mini kepçeler resmi olarak evrakları tam ve kullanıma hazır olarak sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button