Genel
Kiralık Kompaktör

Kiralık Kompaktör

Kiralık Kompaktör

Ülkemizde sürekli faaliyet halinde olan sektörlerden biri olan inşaat sektöründe onlarca farklı teknolojik araç ve ekipman kullanılır. Bu ekipmanlardan biri de kompaktör makineleridir. Kompektör makineleri genel olarak toprak ve sıcak asfalt zeminlerde delik açar gibi zemini sıkıştıran makinelerdir. Küçük çaplı zeminlerde ve yol yapımında kullanılan yol kaplama malzemelerini sıkıştırmak için kullanılan, bu alanlara zıplarmış gibi bir tonajlama yaparak basınç uygulayan makinelerdir. Titreşim oluşturarak çalışan kompaktörler için zemin sıkıştırma makinesi adı da kullanılır. Firmamız inşaat, yol yapım, asfalt ve toprak alanlarda sıkıştırma yapan bu makinelerin kiralama hizmetlerini sunuyor. Kiralık kompaktör ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla farklı özelliklere sahip kompaktör kiralamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kiralık Kompaktörlerde Farklı Modeller

Farklı model ve ebatlarda kompaktör makinelerini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Belirli süreli olarak kiralayacağınız kompaktörleri iş sektörünüzde sorunsuz bir şekilde kullanabilir, uygun fiyatlı kiralık kompaktör hizmeti alabilirsiniz. Yer zemini delme ve sıkıştırma işlerinizi kolaylaştıracak olan makinelerimiz bakımlı ve sorunsuz makinelerden oluşmaktadır. Hızlı ve beden gücü harcamadan sıcak asfalt ve toprak zeminlerde kolaylıkla kullanabileceğiniz kompaktör makineleri firmamızda kiralık olarak sunulmaktadır. Kullanım sağlayacağınız alana uygun olan kompaktörleri firmamızda bulabilir ve hemen kiralayabilirsiniz. 

Kompaktör Çalışma Prensibi

Kompaktörler dizel, benzinli ve elektrikli kompaktör olarak tasarlanan ve inşaat işlerini kolaylaştıran makinelerdir.  İnşaat alanlarında kullanılan bu makinelerin en çok kullanıldığı alanlar parke taşı kilitleme, bordür döşeme, çevre düzenlemesi, asfalt yama,  park ve bahçelerdeki kanalları doldurma gibi işlerde kaldırımın altında bulunan zeminleri sıkıştırmaktır.  Kompaktörler çeşitlerine göre zemine basınç uygulamaktadır. 1600 kg basınçlı kompaktörden 3500 kg basınçlı kompaktöre kadar farklı çeşitleri bulunmaktadır. Firmamızda iş dalınıza ve kullanımınıza özel basınçlı  kiralık kompaktör modellerini bulabilirsiniz. 

Fiyat ve detaylı bilgi için 0532 764 38 97’yi arayınız.

Kiralık Kompaktör Fiyatları

Kompaktör çeşit ve modellerini sizlerin rahat hizmet alabilmesi için her zaman ihtiyaca uygun olacak şekilde ve farklı basınç oranlarına göre sunmaktayız. En uygun fiyat skalasında kompaktör kiralama hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve iş yükünüzü hafifletecek olan kompaktör modellerini firmamızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA!