Kiralık Kepçe

Kiralık Kepçe

Çeşitli ebat, tip ve uygulama alanlarına sahip inşaat makineleri bulunmaktadır. Çalışılacak iş alanlarına  ve yoğunluğa bağlı olarak, bazen sık kullanılan makineleri satın almak tercih edilebilir. Ancak bazen ise satın almak yerine kiralanabilir.  Maliyet açısından bu, kiralık kepçe  için doğru seçim olabilir. Ancak sabit  süreli bir iş olarak çalışılacak ise satın alınılabilir. Fakat satın alınan bir kepçenin periyodik   bakımı, operatörün istihdam ve tüketim maliyetleri de satın alma maliyetlerine eklenir. Bu nedenle iş makinesi kiralık kepçe hizmetini kullanmak, kepçe ile iş yapacaklar  için ekonomik ve mantıklı bir seçim olacaktır. İşlerde kiralanan  iş makinelerini  kullanarak, birçok sorumluluk ve maliyet üstlenerek işlerle ilgili  daha fazla konsantre olunabilir.

Temin etme opsiyonları hakkında 0532 764 38 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kepçeler Ne İş yapar?

Kepçeler ve dozerler, kullanım alanları oldukça geniştir. Tarla kazısı, kazıdan kaynaklanan toprağın taşınması, inşaat, onarım ve bakım, tarım arazileri, inşaat gibi birçok alanda işin kolaylaştırılması ve tamamlanması için kullanışlıdır.

Kepçe Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Firma ve faaliyet alanı kapsamında kullanılan iş makinelerini araştırmak ve sektörel anlamda bilgi sahibi olmak gerekir. Şirket için uygun ve işlevsel bir iş makinesi belirlemek gerekir. Seçilen iş makinelerinin fiyat ve istenilen performans açısından değerlendirilmesi ve uygun bütçe planlamasıdır. Bazı planlamalardan sonra kiralayabileceğiniz şirketleri değerlendirmek kullanıcı yorumları, hizmet yelpazesi, marka değerleri, kurumsal bir şirket mi, vb. bunların araştırılması kiralık kepçe kiralamadan önce yapılması gerekenlerdir. Firma seçtikten sonra seçilen  firmalar ile iletişime geçerek hizmet hakkında ilk elden bilgi almak çok önemlidir. Özellikle garanti kapsamı, herhangi bir arıza durumunda ele alınıp alınmayacağı, rutin araç bakımındaki arızalar, kiralama sözleşmesinin detayları, operatör desteği ve operatör deneyimi gibi birçok faktöre danışılmalı ve analiz edilmelidir.

Kiralık Kepçe Fiyatları


Kepçe kiralama fiyatları birçok faktörden etkilenmekte ve fiyatlar kullanım türüne ve süresine göre değişmektedir. İş makinesi kiralarken mutlaka bütçe göz önünde bulundurmalıdır. Ancak fiyat tam olarak bir karşılaştırma veya tercih faktörü olmamalıdır. Tahmin edileceği üzere, iş makinelerinin birçok çeşidi ve farklı teknolojik imkânları nedeniyle değişken fiyatları vardır. Ücretleri ise saatlik günlük aylık olarak değişkenlik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button