Kiralık Kato

Kiralık Kato

Şantiye çalışmalarında kullanılan birçok iş makinası vardır. Hepsinin de farklı görevleri bulunur. Son teknoloji ve kapasitesi yüksek makinelerdir. Ekskavatörler ise en yaygın olarak kullanılan taşıttır. Çeşitli modelleri olan ekskavatörlerin biri de kato olarak adlandırılan cihazlarıdır. İşe yarar ve çok amaçlıdır.  Katolar, inşaat çalışmaların büyük bir yükünü tek başına taşır. Otomatik, hidrolik sistemli gibi türleri de bulunur. Güvenlikli araçlar olduğu için can güvenliği de sağlar. Katolar ile ilgiliği kiralık kato tabiri sık söylenir. Temin alternatiflerinden biridir.

Kato Nedir?

İnşaat sahalarında kullanılan cihazlar çeşitlidir. Bir tanesi ekskavatör türü olan kato taşıtıdır. Şantiye sahasında inşaat yapılacak zeminin kazılması ve yumuşatılması maksadıyla kullanılan fonksiyonel cihazlardır. Farklı zemin özelliklerine göre, uygun kato taşıtı seçilmektedir. Her kato her zeminde çalışmaz. Yani toprak sahada çalışabilen kato ile ormanlık arazi de çalışabilen kato türleri aynı değildir. Paletli ve lastik tekerlek üzerinde çalışan iki modeli vardır.

Arazi şartlarına göre palet veya lastik tekerlekle çalışmalar yürütülür. Son zamanlarda üretilen elektrikli modelleri de envanterlere girmeye başlamıştır. Kiralık kato seçeneği de bulunmaktadır. Daha iyi bilgi edinmek için bizi arayın.

Kato Temini ve Tercih Edilmesi

Kato, dayanıklı ve sağlam araçlardır. Kullanımı tecrübe gerektirir ve maliyetli makinelerdir. Bu nedenle temini, özen ve dikkat gerektirir. Temin etmek hiç de zor değildir. Ancak katolar ile ilgili bilgi sahibi olmak gerekir. Ülke içinde ve yurt dışında araç sahipleri kato satışı yapmaktadır. Satın alma yoluna gidilebilir. Satış firmalarından temin edilebilir. En iyi yöntem, leasing olarak bilinen kiralama yöntemidir. Kiralık Kato, kiralamanın yolları şunlardır:

  • Ulusal bankalar ile anlaşmalı olan leasing(kiralama) firmaları ile kredi karşılığında yapılır.
  • Şahıslardan kiralama olabilir.
  • Bazı hafriyat şirketleri, kiralama faaliyetinde bulunmaktadır.
  • Kiralama firmaları ile doğrudan iletişim kurularak temin edilebilir.

Katolar, inşaatın başlanması için gerekli olan taşıtlardır. Bu nedenle mutlaka temin edilmelidir. Kiralama ile ilgili her türlü isteğinizde gerekli desteği firma olarak sağlayabiliriz. Güçlü kadromuz, etkin çalışmamız, hızlı temin ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlere katkı sağlayabiliriz.

Fiyat ve detaylı bilgi için 0532 764 38 97’yi arayınız.

One thought on “Kiralık Kato

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button