Kiralık Hiyap

Birçok vinç çeşitleri arasında gelen kiralık hiyap vinçler hem taşıma kapasitesi ile hem de sağlıkları performansla oluşur. Kısa süre içerisinde insan gücü ile elde edilemeyecek kadar büyük bir güç sarf ederek çalışma alanında en iyi performansı gösterirler. Bu sebeple de en çok tercih edilen vinç dilleri arasında gelir.

Hiyap vinçler özellikle İsveç markasıdır ve İsveç markası olan hiyap   kalitesini en iyi şekilde gösterir. Çalışma alanı oldukça geniş olmasıyla beraber istenilen özelliğe sahip çalışmayı gerçekleştirir. Uzatma durumlarına göre çift kırma ya da tek kırma olarak da adlandırılır. İnşaat sektöründe kullanım sağlanması da mega bina inşa edilmesi için oldukça önemli bir taşımacılık ve yük kaldırma çalışması gerçekleştirir.


Hidrolik Çalışma İle Hiyap


Birçok çalışma alanı ile tercih edilen ve en çok çalışması alanı sağlanan hiyap vinçler, hidrolik sistem ile çalışma sağlar. Bu sebeple de inşaat sektöründe en fazla çalışma sağlar. Taşıma kapasitesi olarak 3 tondan 110 tona kadar ağırlık kaldırabilecek bir güce sahip olması ile beraber en çok tercih edilen vinç çeşitleri arasında gelir.

Birçok araç üzerinde kullanım sağlana kiralık hiyap vinçler, tır, traktör gibi birçok aracın üzerinde de kullanım sağlar. Bu sebeple de tercihen en çok kullanım alanı genişliği ile yap vinç kiralama sağlanır. Kullanım sağlanan hiyap vinçlerin tonajları ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

  • 5 tonluk
  • 10 tonluk
  • 20 tonluk
  • 30 tonluk
  •  60 tonluk
  • 80 tonluk


Hiyap Vinçlerin Çalışma Alanı


Beklentileri çalışma alanı ile en iyi şekilde gösteren kiralık hiyap iş makineleri arasında önemli bir performans alanı vardır. Kiralık hiyap vinç ile beklentiyi en iyi şekilde karşılar. Bu sebeple de en iyi şekilde performans sağlar. Sadece inşaat değil, aynı zamanda yol çalışmasında da birçok tonajı makineleri çalışma sağlar.

Her alanda kısa sürede gerçekleştirilen önemli bir alan içerisinde kullanımı gerçekleştirilir. Böylelikle insan gücü yerine makinelerle çalışma sağlanır.  Merak edilen her konu ile ilgili olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

İrtibat için 0532 764 38 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button