Kiralık Bobcat

Kiralık Bobcat

İnsan nüfusunun hızla çoğalması ile beraber birçok yeni ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Temelinde insanların fiziksel güçleri ile yerine getiremedikleri iş ve işlemler için iş makineleri üretilmiştir. iş makinaları sayesinde çok ağır yükler kolay bir şekilde nakil edilmektedir. iş makineleri arasında yükleme ve kaldırma işlemlerini pratik bir şekilde yerine getirebilen çok fonksiyonlu araçların başında bobcat gelmektedir.

Dört tekerden çekişli olan Bobcat iş makinelerinin kepçe kısmı kolay bir şekilde sökülüp takılabilmektedir. Kepçe kısmına takılabilen 60'dan fazla ataşmanın olması Bobcat iş makinelerinin birçok fonksiyonu yerine getirmesini sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu kullanılabilen küçük ebatlara sahip Bobcat satın almak ekonomik olarak ciddi külfet getirmektedir. Bunun yerine kiralık Bobcat hizmeti veren firmalardan hizmet almak ekonomik açıdan avantajlı olacaktır.

Bobcat Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan Bobcat iş makineleri küçük olduklarından dolayı ya dar mekanlarda kullanım imkanı sunmaktadır. Kepçe kısmının çıkarılıp farklı ataşmanların monte edilebilmesi birçok alanda kullanılabilmesini sağlamıştır. Bina yıkım işlemleri kaldırın ve yol yapımı işlemleri, madencilik işlemleri, farklı inşaat faaliyetleri depo ve liman işlemlerinde sıkça kullanılmakta olan Bobcat iş makineleri satın alınabildiği gibi kiralama yoluna gidilerek de temin edilmektedir.

Süpürge ataşmanı kullanılarak Park ve yolların temizlik işlemleri çapa ataşmanı kullanılarak Toprak zeminlerin hazırlanması gübre ve toprağın karıştırılması asfalt yama işlemleri Toprak düzeltme işlemleri tırmıklama ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Kiralık Bobcat ihtiyacı olan işyerlerine firma olarak operatörlü şekilde Bobcat temin etmekteyiz.

Fiyat ve detaylı bilgi için 0532 764 38 97’yi arayınız.

Bobcat Kiralama Ücretleri

Firma olarak farklı niteliklere sahip Bobcat filomuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzman operatör desteği sunduğumuz kiralık Bobcat araçlarımızı müşteri taleplerine göre saatlik, günlük ve haftalık olarak kiraya vermekteyiz. Saatlik olarak Bobcat niteliğine göre ücreti 100 TL ile 200 TL arasında değişmekte aynı zamanda günlük kiralama ücreti ise 800 TL ile 1000 TL arasında kiralama ücreti bulunmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz sizlerin ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz Bobcat araçlar bakımları yapılmış ve son teknoloji kullanılan araçlardır. Bakımları yapıldığından dolayı araçlarımızda herhangi bir mekanik veya elektronik aksama meydana gelmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button