İş Makinaları Kiralama

İş Makinaları Kiralama

Araç, ekipman, diğer malzemeler, iş hayatındaki en önemli iş arkadaşlarımız gibidir. Onlarsız iş yapmak mümkün değildir. İnşaat sektörü, bu durumun yaşandığı yegane bir alandır. İnşa çalışmaların başlamasında en önemli husus, taşıtların teminidir. Temini, biraz zaman alır. Çünkü nitelikli ve fonksiyonel cihazlardır. Kiracıların, gerekli araştırma ve irdelemeleri yapmaları önemlidir. Hafriyat firmalarının her tür nitelikteki iş makinesini listesinde bulundurmalıdır. Çünkü kiracılardan farklı talepler gelebilir. İş makinaları kiralama, düzenli yapılması gereken sistemli bir faaliyettir.

Kiralama Nedir? İş Makinası Kiralama Nasıl Yapılır?

Kiralama işlemi yapmak isteyenlerin öncelikle kavram hakkında bilgi sahibi olması gerekir.  Kiralama, kiracı ve mal sahibi arasında yapılan sözleşme şartlarına göre belli bir süre taşınır veya taşınmaz bir mülkün kullanım hakkının kiracıya verilmesidir. İş makinaları, taşınır mal kapsamındadır. Hukuki bir süreçtir. İş makinası kiralama, belli bir süre işinize yarayacak taşıtın kullanım hakkının sizde olmasıdır.

İnşaat sektöründe, kiralama işlemlerini kısmen şahıslar, genel olarak hafriyat firmaları ve kiralama şirketleri yapar. Karar verdikten sonra kiralama şirketi ile iletişime geçebilir ve gerekli prosedürleri öğrenin. Aracı nitelikleri ve kullanım süresini belirledikten sonra firma sizlere aracı teslim edecektir. İş makinaları kiralama hakkında şirketimizden danışmanlık isteyebilirsiniz.

İhtiyacınıza özel iş makinelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için 0532 764 38 97 numaradan bize ulaşınız.

Neden Kiralarız?

İş makinaları, donanımlı ve son model teknolojik araçlardır. Teknolojik olması faydalı olduğu kadar getirdiği sorumluluklar vardır. Normal binek araçlarda bile kilometre bakımı, vize işlemi, filtre kontrolü, yağ değişimi gibi bakım işlemleri yapılır. Söz konusu iş makinaları olduğunda bakım ve onarımı daha da zorlaşır. Kiracı ise kendi iş yükünün yanında araç bakımı ile uğraşmak istemediği için kiralama yoluna gider.

Hafriyat firmaları veya kiralayan firmalar araç bakımlarını yaptırırlar. Kiracının bildirdiği bir sorunda onarım hizmeti, parça değişimi gibi işlemler daha hızlı olmaktadır. Bozulan taşıtın tamiri yapılana kadar yeni araç temin ederler. Ayrıca kiracı için daha ekonomiktir. Şirketimiz aracılığıyla kiralama ile ilgili hizmetlerden faydalanın. İş makinaları kiralama, size sorun değil, çözüm olsun. Danışmanlarımız, deneyimimiz, uzman personelimiz ile kiralama işinizi biz halledelim. Detaylı bilgi için arayın, konuşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button