Bina Yıkımı

Bina Yıkımı

Bina yıkımı, profesyonel firmaların yapacağı, nitelik isteyen konuların başındadır. Bina yıkımında hızlı olmak ve çevreyi rahatsız etmemek, son derece önemlidir. Bu konuda ses çıkarmamak ve çevreyi toz ile kaplamamak adına yapılacak bazı yaklaşımlar önem taşır. Firmamız, bina yıkımı konusunda deneyim sahibi olan ve gerekli makinelere sahip olan kuruluşların başında gelir. Bina yıkımında önem taşıyan hususlar nelerdir?

Nelere dikkat edilmelidir? Bu sorulara verilecek kısa cevaplar arasında ilk sıraya çevreyi kirletmemek gelecektir. Binaların yıkılması sırasında etrafa toz partikülleri dağılacaktır. Havayı kirletecek olan bu gibi durumlara karşı firmamız, yıkım sonrasında molozların üzerine su dökerek, toz kalkmasını önleyecektir. Ayrıca, bina yıkımında gürültü kirliliğine neden olacak tüm unsurlar için de firmamız önlemler alacaktır. Son derece yavaş sesle çalışan makineler kullanılırken, hızlı şekilde yıkım yapılacaktır.

Bina Yıkımında Çevreye Duyarlı Yaklaşımlar

Bina yıkımı sırasında firmamız, çevreye duyarlı yaklaşımlar sergilemektedir. Yakın çevrede oturan kişilerin rahatsız olmaması için ses desibeli düşük aletler kullanılmaktadır. Yıkımın her aşamasında çıkan beton ve çimento parçalarının üzeri sulanarak, hava kirliliğine sebep olacak toz parçalarının oluşumu önlenmektedir.

Firmamız, geri dönüşüme son derece önem veren kuruluşların başında gelmektedir. Çıkan demir, alüminyum gibi inşaat artıkları daha sonra sanayide kullanılmaktadır. Sanayide ara girdi olarak kullanılacak bu malzemeleri, ihtiyacı olan firmalara ileten kuruluşumuz, dolaylı yoldan geri dönüşüme de hizmet etmektedir. Doğal kaynakların iktisatlı kullanılması düşüncesinden hareketle, firmamızın bu gibi yaklaşımları, toplumsal bilincin oluşturulmasına da vesile olmaktadır.

İş ve İşçi Güvenliğine Verilen Önem

Firmamız, bina yıkımında, betonları en hızlı şekilde kesen makineleri kullanmaktadır. Hidrolik özellikli bu makineler ile betonlar en kısa ve rahat şekilde parçalanmaktadır. Son sistem vinçler ile bina yıkımları güvenilir şekilde yapılmaktadır.

Bina yıkımlarında bu tarz yaklaşımlarımız kadar, iş ve işçi güvenliğine verdiğimiz önemle de tercih edilen kuruluşların başında gelmekteyiz. İşçilerimizin bina yıkımında zarar görmemesi için koruyucu malzeme ve başlık kullanımı söz konusudur. Elektrikli çalışan makinelerle en güvenli şekilde bina yıkımı sağlanmaktadır. Çevreye duyarlı yaklaşımlarımız nedeniyle firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Temin etme opsiyonları ve bilgi almak adına 0532 764 38 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

5 thoughts on “Bina Yıkımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button