1 CX İş Makinası

1 CX İş Makinası

İş makinaları, çalışma arkadaşlarımız gibidir. Makineler olmadan iş yapılabilmesi de mümkün olmayabilir. Buna şantiye ve hafriyat çalışmaları en güzel iki örnektir. Toprak kazımı, moloz yığınlarının temizlenmesi, toprağın taşınması, tıraşlanması ve bu tarz işler sadece nitelikli araçlar ile sağlanır. Yani makinaların her biri farklı görevi vardır. Büyük veya küçük boyutludur. Hepsinin ortak özelliği kısa zamanda sağladığı yüksek verimdir. Kazı işlemleri için küçük boyutlu 1CX iş makinası da böyledir. Boyutu küçük olmasına rağmen fonksiyonel taşıtlardır. Alt yapı çalışmaları, hafriyat işlemleri, inşa çalışmalarında rahatlıkla tercih edilir.

1 CX İş Makinası Nedir?

Saha çalışmalarında kullanılan önemli iş makinesidir. Mini kazıcı olarak da bilinmektedir. Daha genel ifadeyle inşaat çalışmaları ve hafriyat alanında toprak veya diğer tür zeminlerin kazımı için kullanılan küçük boyutlu iş makineleridir. Küçük manevralı nokta dönüşler ile kazı yapılmasını sağlar. Tercih edilen bir taşıttır. Mini boyutlu olması taşınmasını kolaylaştırır.

Bu yüzden her yerde kullanılabilir. Operatörlüğü zordur. Taşıtın kullanımı diğer iş makinalarına oranla daha kolaydır. Küçük boyutu sayesinde dönüş hızı büyük makinelere göre daha iyidir. Donanımlı ve güvenilirliği yüksektir. Temini ise kolaydır. Firma sahipleri satın alma veya kiralama yoluna gider. Kiralama daha çok tercih edilir. 1 CX iş makinası ile ilgili detaylı bilgi için kurumumuzu arayabilirsiniz.

Fiyat ve detaylı bilgi için 0532 764 38 97’yi arayınız.

1 CX İş Makinası Nasıl Temin Edilir?

1CX iş makinası, inşaat sahasında kullanımı tercih edilen iş makinalarından biridir. Bu hususta temini de önem kazanmaktadır. Temin etmede opsiyonlar çeşitlidir. Satın alma yöntemi, satıcı ile alıcı arasında bedel karşılığında yapılan sözleşme gereği alıcının taşıtın mülkiyetini elde etmesidir. Şahıs ile şahıs, şahıs ile firma, firma ile firma arasında olabilir. Yaygın olan bir yöntemdir. İş makinasının satış fiyatı yüksektir.

Diğer bir alternatif kiralama usulüdür. Kiralama, kısmi satın almadır. Kiracı ile kiralayan arasında gerçekleşen sözleşme gereği bedel karşılığında kiracının belli bir süre makinenin kullanım hakkını satın almasıdır. Kiralama, en yaygın yöntemdir. Şahıslar arasında, firmaların kendi arasında ve firma ile şahıs arasında yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button